Kombi İşi mi Arıyorsunuz?

“Pek çok insan kombi teknisyenliği yaptıktan sonra yaşadığı sorunlar nedeniyle hazırda olan iş yeri ile çalışmayı bırakmış olabilir. Fakat kombi teknisyenliği hiç bir zaman için ölmeyecek olan ve uzun yıllar daha devam edecek olan bir meslektir. Eğer sizlerinde hala çalışma isteği varsa kombi teknisyenliğini bizimle birlikte yürütmek ister misiniz?”

Kombi İşi mi Arıyorsunuz?

Kombi teknisyenliğini uzun yıllar boyunca yapmış kişiler olarak bizler de kombi işinin ne kadar zorlu olduğunu fakat çalışma arkadaşları ile birlikte ne kadar eğlenceli bir hal aldığını biliyoruz. Eğer farklı sebepler ile iş yerinizden ayrılmak zorunda kaldıysanız üzülmenize gerek yok. Biz kendimize birlikte çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Özellikle yoğun kış şartlarının artmaya başlamış olması ve kombilerde yaşanan arızaların en yüksek seviyeye çıkması bizi bir ekip kurmaya zorladı.

Sizlerde kendinize güveniyorsanız “Ben kombi teknisyenliği konusunda pek çok insan ile yarışabilirim” diyorsanız birlikte güzel bir ekip olabiliriz. İnternet sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak gerekli bilgileri arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Çalışma koşulları, maaş ve diğer önemleri konuları bire bir hepiniz ile ayrı ayrı konuşmak isteriz. Deneyim ve tecrübe gibi konular burada ele alınacak temel noktalardandır. Kombi teknisliğinde uzmanlığınız ve kombi teknisyenliği konusunda taşıyor olmanız gereken vasıflarınız var ise her şart değişiklik gösterebilmektedir. En detaylı bilgiyi bizlerle konuşmak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İmmergas kombi 03 hatası
Demirdöküm Nitromix F29 hatası
Arçelik kombi PnP run ne Demek
Doğalgaz sıcak su gelmiyor
Eca kombi kırmızı ışık 40
TIKLA SERVİSİ ARA
Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Profilo Servis Kombi Çözüm